درباره شرکت روژین

شرکت تولیدی بهداشتی روژین در سال ۱۳۸۴ با تأسیس و راه اندازی لابراتواری مجهز در استان آذربایجان شرقی، منطقه صنعتی شهرستان تبریز، به منظور تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با فن آوری و فرمولاسیون نوین با اخذ مجوز های مربوطه از وزارت بهداشت و صنایع فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت با دارا بودن کادری متخصص و متعهد در زمینه آزمایشگاهی و تحقیقاتی مدیریت کیفیت و تولید، امیدوار است بتواند در بالا بردن سطح بهداشت و سلامت دهان و دندان افراد جامعه گامی موثر بردارد.

محصولات وی وان

خمیر دندان

خمیر دندان کامل وی وان بدون آسيب رساندن به لثه و ميناي دندان، عمل سايندگي و لايه برداري و در نتیجه حذف پلاک از روی دندان ها را انجام دهد و با دارابودن فرمولاسیون ویژه سبب افزایش بهداشت و سلامت دهان و دندان می گردد.

خمیر دندان ۲ در ۱

خمیردندان ۲ در ۱ وی وان پلاک را برداشته و دندان‌ها را با سایش مناسب و تنظیم شده بدون آسیب به لثه و مینای دندان سفید می کند.

mouthwash-vione-h

دهانشویه های وی وان

دهان شویه جنرال وی وان حاوی فلوراید و مواد آنتی باکتریال موثر می باشد. فلوراید با تقویت مینا دندان و همچنین کاهش توان تولید اسید در باکتری ها، از طریق مهار آنزیم های مسیر تخمیر قند در آنها، یک ماده موثر و شناخته شده در پیشگیری از پوسیدگی دندان می باشد.

قرص خوشبو کننده دهان وی وان

قرص های خوشبو کننده وی وان دارای فرمولاسیون مناسب برای رفع بوی بد دهان می باشند. طعم دهنده های به کار رفته در این محصول سبب ایجاد حس طراوت و تازگی در محیط دهان می شوند.

اسپری خوشبو کننده دهان وی وان

اسپری خوشبو کننده دهان وی وان به صورتی طراحی گردیده است که حمل و استفاده از آن راحت بوده و شما می توانید هر جایی که هستید به راحتی از آن استفاده کرده واز احساس طراوت و تازگی در دهان خود لذت برده و در ارتباطات روزانه خود هرگز نگران مشکلی چون بوی بد دهان نباشید .

پودر سفید کننده دندان وی وان

پودر سفید کننده وی وان اولین پودر سفید کننده در ایران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد و دارای قابلیت چشمگیری در از بین بردن پلاکهای میکروبی و جرم های دندانی می باشد .

سوالات متداول

برای دهان شویه با کاربردهای مختلف متفاوت است ، دهان شویه جنرال وی وان ۵/۵ تا ۵/۶ می باشد

پودرهای سفید کننده دندان وی وان بدون خمیردندان استفاده می شوند و پس از آغشته کردن پودر با مسواک استفاده می شود . نهایتاً ۳ بار در هفته برای کسانی که جرم و پلاک های سخت و شدید دندانی دارند.

نخ دندان باعث خارج کردن خرده های غذا از بین دندان ها می شود ولی تراکم باکتری ها را بصورت کامل از بین نمی برد از این رو دهان شویه به دلیل وجود ریز کف ها در مابین دندان ها نفوذ می کند و با داشتن مواد آنتی باکتریال ، میکروب ها و پلاک های بین دندان ها را از بین می برد بنابراین استفاده همزمان نخ دندان و دهان شویه بیشترین اثر را می تواند بگذارد .

بهداشت دهان و دندان